Iphone 4s 16 giga 45 euro

Numri i shpalljes: 43554 | Postuar në: 16.03.2017, 19:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 4s 16 giga

Çmimi: 45 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne gjendje shum te mir pa asnje defeckt

 Besianë     Kërpimeh

 Besart