Iphon 6s

Numri i shpalljes: 44995 | Postuar në: 10.04.2017, 22:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphon 6s

Çmimi: 400 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes telefonin iphon 6s 64 giga shum pak i perdorur ne gjendje te perkryer

 Prizren     Prizren 20000

 Ardit