Samsung galaxy 3j

Numri i shpalljes: 46242 | Postuar në: 28.04.2017, 15:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 115 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonia fikse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes samsung galaxy j3 shum i rujtun pa defekt viti 2016 viber +37744263047

 Besianë     Besianë

Dërgo E-mail

 fitim