Shes galaxy s7 360€

Numri i shpalljes: 47577 | Postuar në: 27.05.2017, 01:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Galaxy s7

Çmimi: 360 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes galaxy s7 ne gjendje te rregullt si i ri pa asnje grrith pa asnje vrejtje i ardhur nga Italia(i ri mka ardh npaket e n'kese i mbyllun) para 6-7 dite , keto dit e kam perdour. Punon gkithcka ne rregull vini e provoni e kqyrni dhe shkojm te.cili do mobilshop me shiku me vertetu. Vjen me adapter te tij origjinal fast charger dhe ndegjuese. Ndrrime nuk baj me kurgjo sjam i intetesum per ndrrim, pres bleres serioz per telefon sinqerisht ju garantoj qe eshte ne rregull. Per me shume 045 67 88 44 (+viber whatsap)

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 S7