shes samsungi dhe nji nokjo

Numri i shpalljes: 47635 | Postuar në: 01.06.2017, 21:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: samsun dhe nokia c6

Çmimi: 35 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


shes samsungi 35 ero dhe nokia c6 punojn dyt mir

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 lizi plakaj