Televisor me shumic

Numri i shpalljes: 53139 | Postuar në: 30.11.2018, 14:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Produkt: Të tjera

Madhësi: 94 cm (37 inch)

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


******** Aksion **** Aksion **** Aksion ****
Ni Televisor pe shes 150 € e pej
10 Televisor 140€ pej 20 Televisora 130€ kom edhe ma shum Televisora , muni Mi marr per me fitu edhe ju veq lajmronu inshaaAllah.

Jan te jashmit do pej gjermanije do pej zvicrre do pej Norvegjije sikur te Ri jan krejt jan gjendje te rregullt .
Shitet Samsung me INTERNET me HD e Kto sendet krejt IKA qysh po shihen en foto e ka edhe vendin Ku me Shti karten ska nevoj me ble hiq reserver me HD qmimi me marrveshje i diskutushem 150€ urgjend
046139839
Sa per Info Dogana asht e pagume en kosov
999€ ka kushtu i Ri

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Ismail