Leshohet banesa me qera ne ULPIANE

Numri i shpalljes: 53143 | Postuar në: 15.09.2018, 15:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Qendrore

Kati: 6

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, 60 m2, e pershtatshme per student. Banesa ka dy dhoma, kuzhinen, banjo, e mobiluar komplet, tv dhe kushte tjera per banim. Per me shume info konfaktoni ne nr 044248441

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 violeta