Resiveri digjital plus Ip tv modeli Amigo+

Numri i shpalljes: 55276 | Postuar në: 25.01.2019, 23:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Antena satelitore dhe pajisje / Resiverë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet Resiveri digjital plus Ip tv modeli Amigo Plus,i ka tgjitha gati kanalet e hapura si sky,kanalet sportive,premieret gjermanies,Pink, e shum shum te tjer ato punojn edhe 40 dit arseya e shitjes sepse nuk e perdori e kam android boxin pra kuptohet se ky nuk osht android box por resiver digjital me Ip tv osht shum pak i perdoren osht i ruajten poashtu sepse jam vet marak ne elektronik dhe vjen me të gjitha pajisjet me paketim orgjinal me punu punon perfekt pa bllokime. Suporton ram 2gb ddr3 ,card reader, lan,wifi,3g dhe gprs me aplikacione gjithashtu si youtube,google map,web tv,vod,Pop tv,Dlna,Weather po ashtu ka mundsi me bo inqizime të kanaleve përmes usb-së.
ext Minix HD Amigo Plus GENERAL INFORMATION

HDMI 1.3 1080P FULL HD Output
SunPlus SPHE 1506A CPU
16MB Flash / 2GB DDR3 RAM Memory
10000 TV & Radio channel capacity
RJ45 10 / 100M Ethernet Interface
2 x USB 2.0 Port (HDD and WiFi Device) Simultaneous
CA Smart Card Reader
3G and GPRS Dongle Modem Support
USB WiFi Device Support (MTK 7601)
IP and Movie Online Support
Recording TV Channels via USB Device and TimeShift functions
Playing different types of Video and Music files Picture slideshow
Various Internet Applications; IPTV Free Server YouTube, WebTV, POP TV, Weather, GoogleMaps, DLNA, RSS. Native N32 Sunplus Games, Extrrange Rate
Supports CMDA, DLNA, big2small, small2big applications
FREE SERVER
Wi-Fi available for Internet wireless connection MT 7601 and Ralink 5370

Pres blerës serioz prandaj për qdo info drejtohuni në mesengjer ose në tel 045517695 Viber (+38345517695) ju falëmderit

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Avdulla