Murator / ndërtues

Numri i shpalljes: 56304 | Postuar në: 19.02.2019, 13:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Femër

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: C

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 2.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Murator / ndërtues

Detyrat tuaja:

· Ndërtimi i zakonshëm i mureve të të gjitha formateve dhe llojeve të gurit
· Punimi i betonit dhe përbërësve të betonit
· Rinovimi i përgjithshëm dhe punët riparuese në ndërtesa dhe struktura


BGB Berthold Gehder Baugesellschaft mbH & Co. KG

Schlachthofstraße 6-10

39108 Magdeburg

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)