Kopshtar (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56305 | Postuar në: 19.02.2019, 13:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kopshtar

Detyrat tuaja:
Detyrat tuaja përfshijnë mirëmbajtjen pemëve, shkurreve dhe zvogëlimin e gardhit, bimëve të reja lëndinës, mbjelljen e luleve, si dhe ndërtimin e shtegut dhe terracës.

Profili juaj:
· Ne jemi duke kërkuar një kopshtar me një trajnim të përfunduar profesional ose një kopshtar me përvojë në gjelbërim;
· Të dëshirueshme janë aftësi të mira të njohjes së shkurreve dhe pemëve dhe zvogëlimit të gardhit, mbjelljes së bimëve të reja, si dhe në ndërtimin e gardhit dhe terracës.

Jörg Witt Gartenbau
Glienickerstr. 81
14612 Falkensee
j.witt.gartenbau@googlemail.com

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)