Punëtor i kualifikuar/Murator/Betonier/Prodhues i betonit

Numri i shpalljes: 56307 | Postuar në: 19.02.2019, 16:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Gjermanisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Detyrat tuaja:
· Të gjitha aktivitetet e kërkuara profesionale
· Metoda e pavarur e punës dhe pajtueshmëria me rregulloret aktuale

Profili juaj:
· Ju duhet të keni përfunduar trajnimin si një betonier, trajnimin për trajtimin e betonit të prefabrikuar, si muratur apo ndonjë trajnim tjetër ekuivalent.
· Të jeni artizanal, i besueshmëm dhe fleksibilil.
· Përvojë në ndërtimtari.
· Të posedoni patent shoferin, kategoria B.

Hochbau Engel GmbH
Otto-Hahn-Strasse 21
D-63456 Hanau
bewerbung@hochbau-engel.de

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)