Oferta Pune Saldues (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56314 | Postuar në: 20.02.2019, 13:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Saldues

Detyrat tuaja të punës:

· Ekzekutimi i aktiviteteve salduese të cilësisë së lartë për mirëmbajtjen e makinerive dhe pajisjeve, si dhe produkteve të aluminit
· Montimi dhe inspektimi vizual i komponenteve salduese
· Kryerja e aktiviteteve salduese në përputhje me rregullat mbi saldimin
· Saldimi i kontruksioneve të metalit sipas procesit MAG
· Kryerja e punës sipas skicimeve dhe planeve të punës

DB Zeitarbeit GmbH
Platz 1
10115 Berlin
Tel .: +49 30-297 45700
Fax: +49 30-297 45720
E-Mail: db.zeitarbeit@deutschebahn.com

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)