Marangoz (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56315 | Postuar në: 20.02.2019, 13:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Marangoz

Perspektivat tuaja
Nëse e doni punën tuaj dhe shijoni që marrëdhëniet me njerëz, ne do të donim t'ju takonim. Juve iu pret një aktivitet i shumëfishtë dhe i larmishëm në një mjedis të orientuar në shoqëri. Së bashku me një ekip inovativ dhe kolegjial, do t’i përfundoni detyrat sfiduese.

Ne gjithashtu ju ofrojmë një vend pune të gjithanshëm, hapësirë për perspektivë të zhvillimit personal dhe profesional si dhe shërbime atraktive në një ndërmarrjeje të madhe shoqërore.

USE Union Social Institutions gGmbH
Koloniestraße 133-136
13359 Berlin
bewerbung@use.org
www.use.org

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)