Teknik shtëpiak (elektricist, zdrukthëtar, punëtor sanitar)

Numri i shpalljes: 56316 | Postuar në: 20.02.2019, 14:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Teknik shtëpiak (elektricist, zdrukthëtar, punëtor sanitar)

Divizioni i Shërbimeve të Zyrave është kompetent për menaxhimin e pronës dhe shërbimet e korporatave. Si pikë qendrore e kontaktit në mjedisin e punës, ju mund të përdorni kuptimin tuaj teknik dhe aftësitë teknike për të ndihmuar në përmirësimin e hapësirës tonë dhe vendeve të punës në baza ditore.

Misioni juaj:

· Ekzekutimi i pavarur i punës manuale dhe riparimet e vogla në ndërtesë

· Kontakti qendror p punonjësit dhe ofruesit e shërbimeve të jashtme

· Organizimi, koordinimi dhe ekzekutimi i pavarur i lëvizjeve të brendshme

· Koordinimi i masave të rindërtimit

· Mbështetja e Menaxhmentit tonë në fushën e menaxhimit të energjisë, furnizimit dhe deponimit

· Identifikimi dhe zbatimi i potencialeve të optimizimit dhe reduktimit të kostos

· Zbatimi dhe respektimi i direktivave dhe standardeve ligjore si dhe të gjitha rregulloreve për sigurinë në punë në të gjithë punën e përditshme


InnoGames GmbH
Friesenstraße 13,
20097 Hamburg

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)