Punëtor metalik / bravandreqës dhe zdrukthëtar si konsulent

Numri i shpalljes: 56318 | Postuar në: 20.02.2019, 15:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Punëtor metalik / bravandreqës dhe zdrukthëtar si konsulent për teknologjinë e sigurisë

Shikoni në të arhdmen ...
Bëhuni pjesë e një biznesi familjar dhe me përvojë.
A jeni një punonjës metalik i trajnuar, bravandreqës apo zdrukthëtar me një dëshirë për zhvillim të mëtejshëm?
Apo keni tashmë përvojë pune bazë si zdrukthëtar dhe a do të donit një mjedis pune të orientuar drejt së ardhmes?
Ju pëlqen të ndihmoni me zgjidhjen e problemeve dhe të zhvilloni njohuritë tuaja?
Nëse po aplikoni tani dhe bëhuni pjesë e ekipit tonë!

WERNER SICHERHEITSTECHNIK GmbH
Kantstraße 86
10627 Berlin

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)