Mjeshtër i lyerjes/Nëpunës (Zvicër)

Numri i shpalljes: 56323 | Postuar në: 21.02.2019, 09:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Mjeshtër i lyerjes/Nëpunës (Zvicër)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Ndërtimi i zyreve të reja
• Krijimi i klientëve të rinj dhe ofrimi i këshillave për klientët ekzistues
• Mbikqyrja e zonës së punës dhe kontrolli i performancës
• Sqarimi, ofertimi dhe faturimi
• Disponimi i personelit dhe materialit
• Kjo mund të përfshijë edhe punën në sektorin e ndnërtimtarisë

Vendi: Olten, Zvicër.

Data e Skadimit: 14 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)