Kuzhinier (Suedi)

Numri i shpalljes: 56326 | Postuar në: 21.02.2019, 11:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kuzhinier (Suedi)

Detyrat dhe Përgjegjesitë :
• Përgatitja dhe shërbimi i bukës.
• Përgatitja e ëmbëlsirave.
• Përgatitja e biskotave.
• Përgatitja e produkteve të drithërave.

Vendi: Vasteras, Suedi.

Data e Skadimit: 20 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)