Saldues (Zvicer)

Numri i shpalljes: 56329 | Postuar në: 21.02.2019, 14:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Saldues (Zvicer)

Detyrat dhe Përgjegjësitë
• Saldimi TIG. MIG/MAG. Saldimi i induksioneve të elementeve të ndryshme si daulleve, kontenierëve për lyerje
• Saldimi me dorë sipas skicimeve
• Saldimi me pllaka
• Prodhimi i lavatriceve. tharëseve dhe gypave për tharrje
• Aktivitete të ndryshme paraprake të bluarjes, drejtimit dhe suvatimit

Vendi: Wolfhausen, Zvicerr

Data e Skadimit: 19 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)