Enëlarës/e (Zvicer)

Numri i shpalljes: 56335 | Postuar në: 22.02.2019, 11:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Enëlarës/e (Zvicer)

Detyrat dhe Përgjegjësitë
• Swis Steel është duke kërkuar për të punësuar një enëlarës/e - asistent/e në kuzhinë - me kohë të plotë. Nëse jeni të interesuar atëherë dërgoni aplikacionin tuaj së bashku me dokumentet përcjellëse.
• Ju do merreni me larjen e enëve dhe do performoni detyra të tjera në kuzhinë.

Vendi: Werksstrase, Zvicër.

Data e Skadimit: 13 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)