Ndihmës në ndërtimtari (Gjermani)

Numri i shpalljes: 56339 | Postuar në: 25.02.2019, 09:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ndihmës në ndërtimtari (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Aktivitete përkrahëse në ndërtimtari
• Mirëmbajtja e punishtes
• Punë të ndryshme ndihmëse
• Transportimi i materialit
• Pjesërisht aktivitete të rënda fizike

Eksperiencat :
• Përvojë në zanate. e dëshirueshme
• Gatishmëri për punë me ndërrime
• Patentë shoferi B përparësi
• Gjendje e mirë fizike

Vendi: Berlin, Gjermani.

Data e Skadimit: 20 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: info@punsohu.eu

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)