Murator (Gjermani)

Numri i shpalljes: 57473 | Postuar në: 15.03.2019, 13:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Murator (Gjermani)
Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Murator.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Pjesëmarrja në implementimin e projekteve dhe kalkulimi i këtij implementimi
• Performimi i detyrave tuaja në bazë të kërkesave të projektit
• Pjesëmarrja në diskutimet në lidhje me implementimin e projektit

Eksperiencat :
• Duhet të keni ndonjë trajnim në fushën e ndërtimtarisë, vecanërisht si murator, dhe përvojë paraprake pune
• Keni përvojë dhe njohuri të jashtëzakonshme si murator
• Posedoni patent shoferin, kategoria B
• Keni njohuri mesatare të gjuhës gjermane

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: info@punsohu.eu .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Punsohu.eu >(Ndërmarrje)