EXTRA - per zyre apo banim – QENDER

Numri i shpalljes: 57577 | Postuar në: 02.07.2019, 14:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Qendrore

Kati: 1

Çmimi: 500 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet me qira banesa sapo e rinovuar ne tërësi ne menyre moderne, ne katin e I-re, me nxehje te qytetit (Termokos). Banesa gjindet ne qendrën e ngushte te Prishtines dhe posedon parking. Eshte e përshtatshme per zyre apo banim. Kuzhina dhe banjo janë kompletuar ne tërësi. Cmimi neto: 500 euro per muaj. Informata: 044/926-933

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Pronari