Leshoj banese me qira ne lagjen e muhaxherve Prishtine

Numri i shpalljes: 57578 | Postuar në: 02.07.2019, 20:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshoj banesen me qira ne lagjen e muhaxherve ne Prishtine. Banesa eshte 100m2 dhe ka 2 dhoma gjumi, dhome te dites dhe kuzhine, dy ballkona,banjo dhe nje koridor te madh te shfrytezushem. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 045533300.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Eroll