Banese me qera

Numri i shpalljes: 57605 | Postuar në: 04.08.2019, 22:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 82

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 230 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshoj banese me qera kati IV me ashensor, eshte e mobiluar tersisht, ka uje 24h, me ujesjelles dhe me pus, ka dy dhoma fjetje, kuzhinen, sallonin me dy ane dalje ne ballkon,banjo koridorin dhe shpajzin, ka parkingun dhe kendin e lojrave per femije,eshte mjaft e pershtatshme per banim.

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 shaban