Shes shtëpinë në Prizren

Numri i shpalljes: 58665 | Postuar në: 17.11.2019, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 380

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 24

Çmimi: 130.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Shtëpi - Vila

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shtëpia është e vitit 1995, është renovuar para 2 vitesh plotësishtë: lyerje me glet, dyer, dritare të reja, rryma, uji, nxemja, garazha. Nga qendra është 10 min larg, 5 min nga spitali, shkollat, fakulteti dhe qendra tregtare.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Nexhati