Jepet banesa me qira ne rruge kryesore te Qafa

Numri i shpalljes: 58700 | Postuar në: 10.01.2020, 02:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Jepet me qira banesa 70m2 në rrugë kryesore te Qafa ne Prishtinë përballë pompes benzines IP.
Banesa gjindet ne katin e 6 (me lift) dhe posedon dhomë gjumi, sallon, kuzhinë, banjo, ballkon, korridor.
Banesa posedon poashtu klimë dhe nxemje qendrore me rrymë.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Janina