Jepet lokali me qira (rruga b)

Numri i shpalljes: 58729 | Postuar në: 06.02.2020, 15:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 0

Çmimi: 350 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Jepet lokali me qira prapa rruges b te Matisse.
Lokali posedon 50m2 netto dhe gnendet ne kompleksin banesoe dhe afarist "Mark-ing" Urban Living 1, dhe eshte i pozicionuar kah lindja dhe ka dalje edhe ne rrugen Muharrem Fejza. Lokali ka nxemje ne dysheme me mundesi kyqje me termokos, 24 ujë, videomonitorim, parking para lokalit etj. I pershtatshem per veprimtari te ndryshme si: zyre avokatie, noterie, permbarues, dizajni etj.
Qmimi 350€.
Tel: 044 220 260
Viber: +383 44 220 260

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Muja