Okazion, Banese 2+1 Tirane

Numri i shpalljes: 58736 | Postuar në: 12.03.2020, 17:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 125

Ngrohja: Qendrore

Kati: 7

Çmimi: 99 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Perjetoni stilin modern te jeteses ne Rezidencen me te re ne Tirane. I pozicjonuar ne Rrugen e Kavajes, 5 min nga Qendra e Tiranes. Ofrohet Apartament 2+1 me nje organizim perfek ne 1 Sallon, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 1 Ballkon i bollshem. Me siperfaqe 125 m2 dhe eshte i pozicjonuar ne katin e 7. Rezidenca ofron hapesira te ndricuara, kende sportive, gjelberim dhe ambjente relaksuese.
www.rexciti.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 arditperjaku