Leshohet banesa me qera!

Numri i shpalljes: 58874 | Postuar në: 19.01.2021, 20:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 74

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 230 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshoj banesen me qera ne Prishtine.Banesa gjendet afer shkolles se mesme teknike.Banesa gjindet ne katin e tretë dhe eshte e mobiluar.Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Dy terasa
-Koridor dhe
-Shpajze.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Banesa