VENDE PUNE

Numri i shpalljes: 58891 | Postuar në: 16.02.2021, 16:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 1 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


GLOBBUSGroup SH.P.K. ofron vende te lira puna si :

4 (katër) Montera - Mjeshter

për montimin

e dyerve per garazha

Perparesi kan kandidatet

me pervoj ne montim:

- te dyerve per garazha,

ose pervoj në montimin e

dyerve nga alumini ose plastika ose pune te ngjajshme.

Kandidatët te cilet i

plotsojn kushtet /pranohen

ne pune me kontrat /

-------------------------------------

2(dy) - Teknik ose IT me pervoj per montime si:

- Paisje elektrike,elektronike,

- Motora te ndryshem

-Motora per dyer rreshqitese,etj...

-Paisje elektrike,

kamera,klima,etj.

-perparesi kan ata kandidat qe kan pervoj ne montime dhe instalime .

-------------------------------------

2 (dy) - Ndihmës mjeshter

per montime

Duhet të kan njohuri

ne perdorimin e veglave

te punes,të interesuar per

te mesuar.

-----------------------------------

Dergoni CV per pervojen dhe kualifikimin ne email ;

globbus-vendepune@hotmail.com ,

ose ne VIBER 045 211 031 Aplikoni deri me 20-02-2021

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 GLOBBUS >(Ndërmarrje)