banese me qera mbrapa AAKs/Ulpiane-Prishtine

Numri i shpalljes: 58906 | Postuar në: 26.04.2021, 14:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 50

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 220 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine/ lagjen Ulpiana
Banesa gjendet ne katin e trete dhe ka 2 dhoma. eshte e gatshmw per banim dhe komplet e mobiluar.
Per me shume info lajmrohuni ne +38344248277 i njejti edhe ne viber

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kastriot