banese me qera mbrapa AAKs/Ulpiane-Prishtine

Numri i shpalljes: 58913 | Postuar në: 12.05.2021, 09:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 50

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 210 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshoet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine/Ulpiane .
Banesa gjendet ne katin e trete dhe e gatshme per banim.
Per me shume info lajmrohuni ne 044248277 i njejti edhe ne viber

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kastriot