Leshohen 2 banesa me qira

Numri i shpalljes: 58940 | Postuar në: 22.07.2021, 13:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Qendrore

Kati: 6

Çmimi: 300 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohen 2 banesa me qira ne Kodren e Diellit. Secila nga banesat ka 75m2 me nje parakoridor te perbashket. Ideale per 2 familje te aferta. Pamje e jashtezakonshme e Prishtines. Parkingu i mbyllur. Ashensori ne gjendje pune. Afer shkolles fillore "Ismail Qemajli" dhe çerdhes "Ardhmeria". Banesa ndodhe perballe furres "Qerimi1" dhe ne hyrje te laboratorit "MediLab".

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Kushtrim Jakupi