shitet BANESA

Numri i shpalljes: 59956 | Postuar në: 28.08.2021, 15:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 49

Ngrohja: Me dru

Kati: 5

Çmimi: 52.000 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: ShitetSHITET BANESAObjekti i ndërtuar me standarde dhe me leje të Komunës,gjendet afër furrës ,, Qerimi II ’’ Prishtinë, Bregu i Diellit
 
Banesa është 50 m./2, katine V-të,
Lift, rrymë , ujë të nxehte qendërore - 24 orë, ngrohje qendërore , kamera-sigurie, kobllovik, internet, interfon.
Garazhë nëntokësore, depo.
Banesa komplet e mobiluar dhe e dhenë me qera.
Gjendet në një laxhe; të qetë me shumë gjelbrim – në afërsi të 3 parqeve, lojana pë fëmij, Rajfajsen Bank, bankomat NLB, TEB, posta, Viprosi, Merdiani, Emona, Albi, Maxi 24/h.
Banesa posedon;
•  Dhomë dite me kuzhinë,
•  1(një) dhomë gjumi,
•  Koridor
•  Banjo/wc shumë e madhe.
Kontakti : Dastide Hajdari
Tel dhe Viber
                           
049/958-636
044/199-796

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Dastid