Toyota RAV4 2,2 D-4D Vanguard

Numri i shpalljes: 60989 | Postuar në: 07.01.2022, 20:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Toyota

Modeli: RAV 4

Viti: 2011

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Foristradë - SUV

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 5.000 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Toyota RAV4 2,2 D-4D Vanguard
Viti i modelit 2011 Kilometrazhi 214000 km
Manual i kutisë së shpejtësisë Karburanti naftë Ngjyra gri Ngjyra jeshile e errët e zezë
Lëkurë e llojit të ngjyrave të brendshme / alcantara Lëvizje me rrota Ngasje me katër rrota
Efekti 150 CV Vëllimi i cilindrit 2.2 litra
Pesha 1595 kilogramë Emetimet e CO2 159 g/km
numri i vendeve 5
SUV / Trupi jashtë rrugës Numri i dyerve 5 Numri i pronarëve 2
Numri i shasisë (VIN) JTMBC31V40D062604 Pesha maksimale e rimorkios 2000 kg
Pajisja ABS prishet Ajri i kondicionuar Airbag i përparmë
CD player Dritare elektrike Pasqyra elektrike Kapëse tërheqëse, grep fikse Transportues ngarkese / skijues
Lehtë. buzë verore Bojë metalike Sediljet me ngrohje pa çelës
DAB + radio Sensori i shiut Kyçja qendrore
Timoni me energji elektrike Sediljet kamoshi Airbag anësor Rrota verore
Rrotat e dimrit. WhatsApp / Viber: +33780930104

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 chloe