Leshoj banes me qera pa mobile

Numri i shpalljes: 61016 | Postuar në: 14.03.2022, 10:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 87

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 230 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Banesa

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshoj banes me qera pa mobile. Banesa gjendet ne Fushe Kosove, ne Objektin e ELIZES, kati 2, dhe ka kete rendtije
Sallon me kuzhine
Dhoma gjumi 2
Banjo
Ballkon

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Valmira