Fillimi >> Rezultati i kërkimit Shitet Urgjentisht VW Golf 4 TDI i thjesht 1.9 -(30.12.1999)

Shitet Urgjentisht VW Golf 4 TDI i thjesht 1.9 -(30.12.1999)

Kthehu
Numri i shpalljes: 18 | Postuar në: 30.07.2012, 22:22 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Golf
Viti:
1999
Karburanti:
Naftë
Kilometra:
180.000 - 199.999
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Limuzinë
Regjistrimi:
I huaj
Ngjyra:
blu
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Mjete motorike / Vetura
 
Çmimi: 3000 €. i diskutueshëm
Përshkrimi:

Shitet Golf 4, TDi i thjesht 1.9 viti -30.12.1999- me 4 dyer ngjyr e Teget(Kaltert) metalike ,Klima Manuale, Abs, Airbag, Dritaret Elektrike, Fellne shum te mira, Kasetefon .
Interieri i mbrendshem shum i ruajtur si dhe Karaseria shum ruajtur I sapo ardhur nga Italia i padoganum.
Per me shum info Vetura gjindet ne Prishtin mund te kontaktoni ne tel: 044 146 537
Çmimi: 3000Euro

Lokacioni: Prishtinë   Ofertuesi: bujar
      044146537