Fillimi >> Rezultati i kërkimit bejm montimin e gasit ne vetura me dizne dhe 1 vit garancjo

bejm montimin e gasit ne vetura me dizne dhe 1 vit garancjo

Kthehu
Numri i shpalljes: 880 | Postuar në: 03.06.2013, 00:55 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Auto-Moto Servise
 
Çmimi: Me marrveshje
Përshkrimi:

bejm montimin e gasit ne vetura montojm ne dizne si dhe met te thjesht plus kemi plina te perdoru per gjitha llojet e veturave po ashtu i rregullojm gjitha problemet e gasit servosi gjindet ne ferizaj auto gas beta tel 044459051 ju mir presim

Pozicionimi në hartë
Lokacioni: Ferizaj   Ofertuesi: betim
      044459051